ביתמשקאותאבסינת

מה זה אבסינת? עובדות על אלכוהול אבסינת

האם אתה סקרן לגבי האבסינת המסתורי והידוע לשמצה? אל תחפש עוד! במאמר זה נחשוף את העובדות על אלכוהול אבסינת ונגלה את המוניטין המסקרן שלו. עם היסטוריה החל מהמאה ה-18, אבסינת הוא אלכוהול ירוק בטעם אניס שזכה לפופולריות ברחבי אירופה. המכונה "הפיה הירוקה", אבסינת היה מועדף על ידי אמנים, סופרים ובוהמיינים בסוף המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20. אבל מה הופך את האבסינת למיוחד כל כך? הסוד טמון בתערובת הייחודית של חומרים בוטניים, כולל לענה, אניס ושומר. מרכיבים אלה תורמים לטעם והארומה המובהקים של אבסינת, ויוצרים חוויה חושית שלא דומה לאף אחד אחר. לאבסינת יש גם מוניטין בזכות תכולת האלכוהול הגבוהה שלו ותכונות הזיה לכאורה. אמנם זה נכון שהאבסינת מכיל אחוז גבוה של אלכוהול, אבל הרעיון שהוא גורם להזיות הופרך. עם זאת, צבעו הירוק-אמרלד והכנתו הטקסית, הכוללת טפטוף מים על קוביית סוכר המונחת על כף מחוררת, מוסיפים לקסם ולמיסטי שלו. אז, בין אם אתה יודע אבסינת ותיק או סתם סקרן לגבי הרוח האניגמטית הזו, הצטרף אלינו לחקור את העולם המרתק של אלכוהול אבסינת. גלו את העובדות מאחורי האגדה והתמכרו להיסטוריה ולתרבות המקיפות את הסם הכובש הזה.

מרכיבים ותהליך ייצור של אבסינת

האבסינת עשוי משילוב ייחודי של חומרים בוטניים, כאשר לענה (Artemisia absinthium) היא המרכיב המכריע ביותר. הנוכחות של לענה מעניקה לאבסינת את טעמו המריר האופייני ואחראית למוניטין שלו כרוח שעלולה לשנות את הנפש. עם זאת, כמות הלענה המשמשת באבסינת המודרנית מוסדרת בקפדנות כדי להבטיח בטיחות ולהימנע מכל השפעות שליליות.

מלבד לענה, האבסינת מכיל גם אניס ושומר, התורמים לפרופיל הטעמים המורכב שלו. אניס מספק טעם מתוק, דמוי ליקריץ, בעוד ששומר מוסיף רמז לרעננות צמחים. הצמחים הבוטניים האלה, בשילוב עם עשבי תיבול ותבלינים אחרים, יוצרים תערובת הרמונית של טעמים שהופכים את האבסינת לייחודי באמת.

תהליך הייצור של אבסינת כרוך בזיקוק, שרפה ועירוי. אלכוהול הבסיס, בדרך כלל אלכוהול דגנים ניטרלי, מוזלף עם הצמחים ולאחר מכן מזוקקים כדי לחלץ את הטעמים שלהם. תהליך השריכה מאפשר לצמחים הבוטניים לשחרר את השמנים האתריים שלהם, בעוד ששלב העירוי מבטיח שהטעמים משולבים במלואם ברוח. התוצאה היא נוזל תוסס וארומטי שתופס את תמצית האבסינת.

ראוי לציין כי אבסינת מבוקבק באופן מסורתי בהוכחה גבוהה, הנעה בין 55% ל-75% אלכוהול בנפח (ABV). אחוז האלכוהול הגבוה הזה הוא אחת הסיבות מאחורי המוניטין של אבסינת כאלכוהול חזק. עם זאת, חשוב לצרוך אבסינת באחריות ובמתינות, כמו בכל משקה אלכוהולי.

ההיסטוריה והמשמעות התרבותית של האבסינת

לאבסינת יש היסטוריה עשירה החל מסוף המאה ה-18 כאשר הוא נוצר לראשונה על ידי רופא צרפתי בשם פייר אורדינר. שימש בתחילה כסם מרפא, הפופולריות של האבסינת התפשטה במהירות ברחבי אירופה, במיוחד בצרפת ובשווייץ.

בסוף המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20, אבסינת הפך למשקה המועדף על אמנים, סופרים ובוהמיינים. הוא היה קשור לאוונגרד וסימל מרד בנורמות החברתיות. אמנים כמו וינסנט ואן גוך, אנרי דה טולוז-לוטרק ואוסקר ויילד היו ידועים כשתייני אבסינת מושבעים, מה שמחזקים עוד יותר את הקשר שלו עם יצירתיות והשראה.

עם זאת, עלייתו של אבסינת לתהילה לא הייתה נטולת מחלוקת. בתחילת המאה ה-20, עלו חששות לגבי ההשפעות המזיקות הפוטנציאליות של אבסינת, במיוחד תכונות ההזיה לכאורה שלו. כתוצאה מכך, אבסינת נאסר במספר מדינות, כולל ארצות הברית ומדינות רבות באירופה.

רק בסוף המאה ה-20 חווה אבסינת תקומה.בשנות ה-90 הוסר האיסור על אבסינת במדינות רבות, ודור חדש של יצרני אבסינת צמח. כיום, אבסינת נהנה על ידי חובבים ברחבי העולם, אשר מעריכים את טעמו הייחודי ואת משמעותו ההיסטורית.

הטקס וההגשה של אבסינת

אחד ההיבטים המרתקים ביותר של האבסינת הוא ההכנה וההגשה הטקסית שלו. השיטה המסורתית כוללת הנחת קוביית סוכר על כף מחוררת, אשר לאחר מכן ממוקמת על גבי כוס המכילה מידה של אבסינת. מים קרים כקרח מטפטפים באיטיות על קוביית הסוכר, מה שגורם לה להתמוסס ולהתערבב עם האבסינת. עם הוספת המים, האבסינת עובר אפקט לוץ' מהפנט, שהופך מירוק שקוף לאפלה מעונן.

טקס זה, המכונה לוש אבסינת, לא רק משפר את המשיכה החזותית של האבסינת אלא גם עוזר לשחרר את הניחוחות והטעמים שלו. הדילול האיטי של אבסינת במים מרכך את עוצמתו, ומאפשר לצמחים לזרוח. זוהי חוויה חושית המגבירה את ההערכה לאבסינת ומוסיפה לקסם שלו.

כיום, ישנן דרכים שונות ליהנות מאבסינת, בהתאם להעדפות האישיות. יש המעדיפים את הטקס המסורתי, בעוד שאחרים עשויים לבחור לערבב אבסינת בקוקטיילים או ליהנות ממנו מסודר. הרבגוניות של אבסינת מאפשרת ניסויים ויצירתיות בצריכתו, מה שהופך אותו לרוח שניתן ליהנות ממנה גם טהרנים וגם חובבי קוקטיילים.

המיתוסים והתפיסות השגויות סביב אבסינת

אבסינת היה מזמן אפוף מיתוסים ותפיסות שגויות, שתרמו למוניטין החידתי שלו. אחד המיתוסים המתמשכים ביותר הוא שהאבסינת גורם להזיות ומניע אנשים לטירוף. אמונה זו ניזונה מהנוכחות של תוג'ון, תרכובת שנמצאת בלענה, שנחשבה בעלת תכונות פסיכואקטיביות. עם זאת, מחקר מדעי מודרני הראה שרמות התוחון באבסינת נמוכות מכדי שיהיו לה השפעות הזיה משמעותיות כלשהן.

תפיסה שגויה נוספת היא שהאבסינת ממכר מאוד. בעוד שהאבסינת מכיל אלכוהול, הוא אינו ממכר יותר מכל משקה אלכוהולי אחר. כמו בכל משקה אלכוהולי, מתינות היא המפתח ליהנות מאבסינת באחריות.

הצבע הירוק התוסס של האבסינת הוביל גם לספקולציות לגבי הרעילות שלו. הגוון הירוק הוא תוצאה של הכלורופיל הקיים בצמחים המשמשים בתהליך הזיקוק. היה סמוך ובטוח, אבסינת בטוח לחלוטין לצריכה כאשר הוא מיוצר ונהנה ממנו באחריות.

סיכום

אבסינת הוא רוח שכובשת עם ההיסטוריה, פרופיל הטעמים הייחודי וההכנה הטקסית שלה. הקשר שלו עם יצירתיות ומרד מוסיף לקסם שלו, מה שהופך אותו למשקה שממשיך לסקרן חובבים ברחבי העולם.

עכשיו כשאתה חמוש בעובדות על אלכוהול אבסינת, אתה יכול להעריך את המורכבות של הרוח האניגמטית הזו. בין אם תבחרו להתמכר לטקס הלוש המסורתי או להתנסות עם אבסינת בקוקטיילים, זכרו להתענג על החוויה וליהנות מהאבסינת באחריות. הידד לפיה הירוקה ולעולם המרתק של האבסינת!

רעיונות לארוחה בצרפתית אבסינת
אבסינת פראפה

אבינס פראפ עשוי להיות רק המשקה שאתה מחפש. מתכון זה עושה 1 מנות עם 0 קלוריות, 0g של חלבון, ו 0g של שומן כל אחד. עבור 2 סנט למנה, המתכון הזה מכסה 0% של הדרישות היומיומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. 1 אדם מצא את המתכון הזה להיות טעים ומספק. לכי לחנות ותביאי אבסינת, סודה, קרח סדוק, ועוד כמה דברים להכין היום. מן ההכנה לצלחת, מתכון זה לוקח בערך 45 דקות. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב caveman, ללא גלוטן, ראשוני, ו fodmap ידידותי דיאט. זה מובא אליך על ידי Epicious. בסך הכל, מתכון זה מרוויח ציון מקום improvable של 7%. מתכונים דומים כוללים עוגת דלעת Frappe / דלעת וקרם Frappe, וי-8 פראפה., ו פראפה..

לובסטר סוואנה

לובסטר סוואנה לוקח בערך 1 שעה ו 15 דקות מתחילתו ועד סופו. צופה בדמות שלך? למתכון הפסקטרי הזה יש 1147 קלוריות, 114 גרם חלבון, ו 65 גרם שומן למנה. עבור $ 10.4 למנה, אתה מקבל מנה עיקרית שמגישה 2. 14 אנשים הכינו את המתכון הזה ויכינו אותו שוב. זה מובא לך על ידי מזוןרשת. אם יש לך פלפל, חצי וחצי, מלח ועוד כמה מרכיבים בהישג יד, אתה יכול להכין אותו. כל הדברים נחשבים, החלטנו המתכון הזה מגיע ציון ספוני של 85%. ציון זה מרהיב. אם אתה אוהב את המתכון הזה, אולי תאהב גם מתכונים כגון הטוב ביותר של הטוב ביותר סוואנה אורז אדום, קוקטייל סוואנה עם אבסינת, ו עוגיות עוגת גבינה סוואנה.

מחייה גופה 3000

Corpse Reviver 3000 עשוי להיות מתכון טוב להרחיב את קופסת המתכון למשקה שלך. מתכון זה משרת 1 ועולה $1.53 למנה. חלק אחד של המנה הזאת מכיל בערך 1g של חלבון, 0g של שומן, וסך הכל 134 קלוריות. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב ללא גלוטן, חלב חינם, ו fodmap ידידותי דיאט. 11 אנשים שמחו שהם ניסו את המתכון הזה. אם יש לך מיץ לימון, tenneyson אבסינת רויאל, כתום "מטבע, וכמה מרכיבים אחרים על היד, אתה יכול לעשות את זה. זה מובא אליך על ידי Epicious. מן ההכנה לצלחת, המתכון הזה לוקח על 45 דקות. אם ניקח בחשבון את כל הגורמים, מתכון זה מרוויח ציון spoonacular של 58%, שהוא מוצק. מתכונים דומים כוללים מחייה גופה 3000, מחייה גופה # 5, ו מחייה גופה.

Sazerac קלאסי

צריך caveman, ללא גלוטן, ראשוני, משקה ידידותי fodmap? Sazerac קלאסי יכול להיות מתכון מצוין לנסות. עבור $2.42 למנה, המתכון הזה מכסה 0% של הדרישות היומיומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. מנה אחת של מנה זו מכילה על 0g של חלבון, 0g של שומן, וסך הכל 158 קלוריות. המתכון הזה מגיש 1. לך לחנות ותביא אבסינת, וויסקי שיפון, לימון טוויסט כקישוט, ועוד כמה דברים לעשות את זה היום. 1 אדם שמח שהם ניסו את המתכון הזה. הוא מובא אליך על ידי SippitySup. מן ההכנה לצלחת, מתכון זה לוקח בערך 5 דקות. עם כפית ציון של 6% הצלחת הזו ניתנת לאילתור. נסה Sazerac, Sazerac, ו Sazerac למתכונים דומים.

אבסינת סאזראק

אבסינת סאזראק דורש מסביב 45 דקות מההתחלה ועד הסוף. זה ללא גלוטן, fodmap ידידותי, מתכון טבעוני מגיש 1 ועלויות $2.69 למנה. מנה אחת מכילה 175 קלוריות, 0g של חלבון, ו 0g של שומן. תערובת של אבסינת, peychaud ביטרס זמינים באינטרנט ב buffalotrace.com. אם לא זמין, קליפת לימון, קומץ של מרכיבים אחרים הם כל מה שנדרש כדי להפוך את המתכון הזה כל כך טעים. 1 אדם שמח שהם ניסו את המתכון הזה. זה עובד טוב כמו משקה. זה הוא ידידותי לתקציב מתכון לאוהדים של מזון דרומי. זה מובא אליך על ידי Epicious. אם ניקח בחשבון את כל הגורמים, מתכון זה מרוויח ציון spoonacular של 6%, וזה רע מאוד (אבל עדיין ניתן לתקן). מתכונים דומים כוללים אבסינת סאזראק, אבסינת Suissesse, ו אבסינת, מישהו? נסה את קוקטייל האוב.

השמש גם זורחת קוקטייל

השמש גם זורחת קוקטייל הוא ללא גלוטן, fodmap ידידותי, וטבעוני משקאות. מנה אחת מכילה 164 קלוריות, 0g של חלבון, ו 0g של שומן. המתכון הזה מגיש 1. עבור $1.1 למנה, המתכון הזה מכסה 1% של הדרישות היומיומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. רק כמה אנשים עשו את המתכון הזה, ו-1 היה אומר שזה פגע במקום. לכי לחנות ותביאי אבסינת, ביטרס פיישו, ג 'ין פלימות' סלו, ועוד כמה דברים להכין היום. מן ההכנה לצלחת, מתכון זה לוקח בערך 45 דקות. כל הדברים נחשבים, החלטנו את המתכון הזה מגיע לו ציון כף של 7%. ציון זה הוא רע מאוד (אבל עדיין ניתן לתקן). נסה השמש גם זורחת פאייה, קיש תרד עם עגבניות מיובשות, ו פסטה ארטישוק ושמש עגבניות מיובשות למתכונים דומים.

קוקטייל אבסינת פראפ

צריך משקה ידידותי ללא גלוטן, ללא חלב ופודמפה? קוקטייל אבסינת פראפ יכול להיות מתכון יוצא מן הכלל לנסות. מתכון זה משרת 1 ועולה 2.48 דולר למנה. מנה אחת מכילה 207 קלוריות, 0 גרם חלבון, ו 0 גרם שומן. מתכון זה הוא אהב על ידי 1 בשלנים וטבחים. אם יש לכם סודה קלאב, ליקר בטעם אניס, קרח ועוד כמה מרכיבים בהישג יד, תוכלו להכין אותו. מההכנה לצלחת, המתכון הזה לוקח בערך 5 דקות. זה מובא לך על ידי כולםמתכונים. כל הדברים נחשבים, החלטנו המתכון הזה מגיע ציון ספוני של 7%. ציון זה הוא בלתי אפשרי. נסה אבסינת, מישהו? נסה את קוקטייל האוב, קוקטייל סוואנה עם אבסינת, ו אבסינת סוויס עבור מתכונים דומים.

גרובי 'מי הביא את זה' סלט פסטה

אתה אף פעם לא יכול להיות יותר מדי מתכונים תוספת, אז לתת Groovy 'שהביא כי' סלט פסטה לנסות. עבור 74 סנט למנה, המתכון הזה מכסה 14% של הדרישות היומיומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. שומר על הגזרה שלך? זה מתכון חלב חינם יש 452 קלוריות, 8g של חלבון, ו 15 גרם של שומן למנה. המתכון הזה מגיש 8. ראש לחנות ולאסוף צבע מאכל, שמן צמחי, פתיתי פטרוזיליה, ועוד כמה דברים כדי לעשות את זה היום. 1 אדם עשה את המתכון הזה והיה עושה את זה שוב. זה הובא לכם על ידי Allrecipes. מן ההכנה לצלחת, מתכון זה לוקח בערך 2 שעות ו -40 דקות. כל הדברים נחשבים, החלטנו את המתכון הזה ראוי לציון spoonacular של 47%. הציון הזה טוב. נסה עוגיות אבסינת: מובאות לכם על ידי הפיה הירוקה, עוגת פודינג שוקולד חמה: זיכרון דקדנטי החזיר לחיים, ו עוגת ג ' ינס גרובי למתכונים דומים.

אבסינת שוויצרי

אבסינת Suissesse הוא ללא גלוטן וצמחוני מתכון עם 1 מנות. מנה אחת של מנה זו מכילה על 4g של חלבון, 21 גרם של שומן, וסך הכל 251 קלוריות. עבור 61 סנט למנה, המתכון הזה מכסה 3% של הדרישות היומיומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. רק מעטים מאוד אהבו את המשקה הזה. 1 אדם שמח שהם ניסו את המתכון הזה. זה מובא אליך על ידי Epicious. תערובת של אבסינת, סירופ orgeat, ביצה לבן**), וקומץ של מרכיבים אחרים הם כל מה שנדרש כדי להפוך את המתכון הזה כל כך טעים. מן ההכנה לצלחת, מתכון זה לוקח בערך 45 דקות. עם כפית ציון של 13% המנה הזאת די גרועה. מתכונים דומים כוללים אבסינת Suissesse, אבסינת סאזראק, ו אבסינת, מישהו? נסה את קוקטייל האוב.

אבסינת פראפה

Abinsth Frappe הוא caveman, ללא גלוטן, ראשוני, ו fodmap ידידותי משקאות. מתכון זה מגיש 1 ועולה 2 סנט למנה. חלק אחד של מנה זו מכיל סביב 0g של חלבון, 0g של שומן, וסך הכל 0 קלוריות. 1 אדם ניסה ואהב את המתכון הזה. זה מובא אליך על ידי Epicious. תערובת של אבסינת, סודה, קרח סדוק, וקומץ של מרכיבים אחרים הם כל מה שנדרש כדי להפוך את המתכון הזה כל כך טעים. מן ההכנה לצלחת, המתכון הזה לוקח על 45 דקות. עם כפית ציון של 7% הצלחת הזו ניתנת לאילתור. מתכונים דומים כוללים עוגת דלעת Frappe / דלעת וקרם Frappe, וי-8 פראפה., ו פראפה..

סרטונים להכנת מנות בסגנון צרפתי אבסינת
סיפורים מההיסטוריה הנוראית של האבסינתאוכל היסטוריה מוזר יביא אותך לרוטב קצת אבסינת. זה חומר של סופרים, משוררים, אמנים ומשוגעים. . . את כולם...
מה זה אבסינת? מיתוס, היסטוריה ותקומה - פתיחה ושתייה מבקבוק בן 100 שנהאין רוח מעוררת יותר את הנסתר ואת האזוטרי מאשר הפיה הירוקה או האבסינת. השראה לעשרות אמנים ו...
אבסינת הסבר: מיתוסים, עובדות, היסטוריה וטעימות | איך לשתותאבסינת בהיסטוריה, המיתוסים והשקרים המקיפים אותו, וטעימת הפיה הירוקה. מחפשים לאסוף בקבוק או שניים?
האם אבסינת באמת גורם לך להזיות?השתמש בקוד BRAINFOOD16 עבור עד 16 ארוחות חינם + 3 מתנות הפתעה על פני 6 קופסאות HelloFresh בתוספת משלוח חינם ב...
מה זה אבסינת? | כל מה שאתה צריך לדעתלאף משקה אחר לא הייתה קשורה אליו מיתולוגיה כמו אבסינת. אבל מהו אבסינת וכיצד מייצרים אותו? אנחנו נשברים...
טיפים וטריקים לארוחות אבסינת צרפתיות
רעיונות נוספים לתפריט הקשורים לאוכל צרפתי אבסינת